Šiame straipsnyje aprašoma melamino kempinėlė tikrai vertą jūsų dėmesio valymo priemonė, kuri daugelio turbūt jau žinoma, nes ją galima įsigyti daugelyje prekybos vietų. Visgi, ji verta patekti į gerų valymo priemonių skiltį, nes kartais yra tiesiog nepakeičiama įsisenėjusio purvo, batų padų paliekamų žymių ant durų apačių ar sienų bei kitų nešvarumų pašalinimui.

Nors plačiojo vartojimo prekybos vietose ji pasirodė palyginti neseniai, pasaulyje ši medžiaga jau žinoma daugiau nei 20 metų! Tiesa, anksčiau ši medžiaga buvo naudojama daugiausia ne valymui, o kaip garso izoliacija studijoms ar auditorijoms. Kaip puiki valymo priemonė ji buvo atrasta 21-ojo amžiaus pradžioje. Pati medžiaga pasižymi itin dideliu kietumu, bet kadangi ji taip pat yra ir labai porėta, laikant rankoj susidaro įspūdis, jog ji labai minkšta ir švelni, tad ji veikia lyg labai švelnus švitrinis popierius, prasiskverbaintis net į mažiausius valomo paviršiaus griovelius ir plyšelius.
Su šia kempinėle jūs be vargo nuo dažytų sienų, lakuotų baldų, plastikinių bei kitų paviršių, išvalysite tokius nešvarumus, kaip:Šveičiamoji melamino kempinėlė

  • Spalvotos kreidos žymes;
  • Markerių žymes;
  • Batų padų žymes;
  • Tepalo dėmių likučius;
  • Klijų likučius;
  • Ir dar bala žino ką 🙂

O pati maloniausia ir smagiausia dalis apie šią puikiąją melamino kempinėlė yra jos naudojimo būdas – tiesiog truputis vandens ir švelnūs brūkštelėjimai nešvariu paviršiumi pašalina nešvarumus lyg stebuklinga fėjos burtų lazdelė. Paprasčiausiai suvilgykite kempinėlės kamputį trupučiu vandens ir nespausdami, švelniai braukite valomu paviršiumi. Nespauskite, nes ji ir šiaip greitai dėvisi, o stiprus spaudimas ją sudėvės dar greičiau.

Pastaba: kaip visada, valant dar nebandytu paviršiumi ar priemone, būtina išsibandyti ant mažo, į akis nekrentančio plotelio, nes melamino kempinėlė gali pažeisti jo paviršių. O su ja reikia elgtis atsargiai – jeigu paviršius nepakankamai kietas, kempinėlė jį subraižys. Taip pat ji gali nuvalyti net ir seniai išdžiūvusius dažus! (priklauso nuo pačių dažų sudėties).

Nežinote? Klauskite!