Dėmės ant jūsų prietaiso liečiamo ekrano? Ryškūs pirštų atspaudų pėdsakai įsispaudę ekrane? Reguliarus mobiliojo telefono, planšetės ar MP3 grotuvo ekrano valymas yra labai svarbus visų šių prietaisų išlaikymui bei ilgaamžiškumui. Išmokite lengvai išvalyti tas dėmes ir išvengti ekrano gedimo.

Kaip išvalyti liečiamą ekraną?

Liečiamo ekrano valymas:
  1. Pasirinkite mikropluoštinį audeklą. Toks audinys yra tobulas pasirinkimas liečiamų ekranų valymui. Jis dažnai parduodamas kartu su prietaisu, tačiau kai kuriais atvejais galite naudoti ir audeklą, skirtą Jūsų saulės akiniams.
  2. Prieš valydami prietaisą jį išjunkite. Dažniausiai žymiai lengviau pastebėti, kokias vietas reikia valyti, kai prietaisas išjungtas.
  3. Labai švelniu judesiu perbraukite audeklu per ekraną. Tai pašalins pačius paprasčiausius ekrano trūkumus.
  4. Tik tuo atveju, jei tai neišvengiama, sudrėkinkite medvilninį audinį (galima ir kampelį savo medvilninių marškinių) ir kartokite švelnius sukamuosius judesius. Iš tiesų, gali pakakti to, kad burna papūsite į ekraną ir esama drėgme jį nuvalysite. (Perskaitykite audinio, kurį naudojate, instrukcijas. Kai kurie audiniai turi būti šiek tiek sudrėkinami prieš naudojimą. Tokiu atveju, praleiskite šį žingsnį ir sekite audinio naudojimo instrukcijas. Audinių drėkinimui geriausia naudoti distiliuotą vandenį.Vėl valykite mikropluoštiniu audiniu, tačiau nepertrinkite. Jeigu liko bent kiek drėgmės, palikite ekraną išdžiūti.)
  5. Valydami ekraną, nespauskite jo pernelyg stipriai.

Patarimas: periodiškai dezinfekuokite dažnai čiupinėjamus elektronikos prietaisus. Mokslininkai, jau ne viename turime įrodę, jog mūsų telefonai turi prikaupę netgi daugiau kenksmingų mikrobų, negu tualetai…

Paspaudę čia, galite kreiptis į valymo specialistus, profesionalus.

Nežinote? Klauskite!