Šiame skyriuje sužinosite, kaip be didelių pastangų pašalinti nuo jūsų augintinio sklindantį šlapimo ir išmatų kvapą!

Veiksmų planas

  1. Gerai iššukuokite visą savo augintinio kūną. Jei reikia, iššukuokite ir jo papilvę. Minkšti šepečiai yra skirti šukuoti trumpakailių veislių šunims, pvz., Bostono terjerams, mopsams ar mastifams. Vieliniai šepečiai skirti tokioms veislėms, kaip Jorkšyro terjerai, koliai arba ši tsu.
  2. Išmaudykite savo augintinį!  Pradėkite ant savo šuns kojų pildami kambario temperatūros vandenį. Tada kilkite vis aukščiau ir aukščiau. Prieš pildami vandenį ant šuns snukio, papūskite jam į snukį, kad jis sulaikytų kvėpavimą, tada liaukitės ir pilkite vandenį! Kai šuo bus šlapias nuo galvos iki pirštų galiukų, paimkite blusoms naikinti skirtą šampūną. Švelniai sukamaisiais judesiais įtrinkite šampūną. Užtepkite jo ant šuns pilvo ir trinkite dvi minutes. Šunys guli ant žemės padėję pilvą, ir prisigaudo blusų. Patikėkite, blusos dažniausiai savo kiaušinius sudeda būtent šioje vietoje, nes ji minkščiausia. Kai šuo šampūnu bus įtrintas nuo ausų iki uodegos, nuskalaukite jį vandeniu.
  3. Įsipilkite šiek tiek vandens iš čiaupo, o ne vonelės, kurioje maudote šunį, nes pratinant šunį prie vandens jis užsiteršė. Vonelėje esančiame vandenyje gausu mikrobų, išmatų, akių ir ausų išskyrų. Kad vanduo kuo geriau prasiskverbtų iki odos, ranka perbraukite prieš kailį. Taip sušiaušę kailį ant konkrečios vietos užpilkite kambario temperatūros vandens. Pilkite tol, kol kailis liausis putojęs.
  4. Kai baigsite maudyti šampūnu, tą patį procesą pakartokite su kondicionieriumi. Kondicionierius užkirs kelią odos bėrimams, taip pat suminkštins kailį, neerzins šuns akių ir uoslės, padės išlaikyti sveiką odą ir oda bus rausvos spalvos!
  5. Išdžiovinkite savo šunį. Rankšluosčiu išdžiovinkite šunį, sukamaisiais judesiais įtrindami jį giliai į odą. Po to aš paimu savo plaukų feną ir iki galo išdžiovinu savo šunį. Džiovindami šuns papilvę sumažinkite feno kaitrą. Papilvėje yra mažiau kailio, todėl netyčia galite apdeginti šunį.
  6. Dar kartą iššukuokite savo šunį, kad pašalintumėte likusius nešvarumus. Šukuokite tol, kol iki galo iššukuosite šuns kailį. Tada imkitės tolesnio veiksmo!
  7. Kad šuo geriau kvepėtų, naudokite šunims skirtus kvepalus. Akyvų aromato kvepalai tinka geriausia, nes jie atbaido muses! Pakeiskite antkaklį ir jūsų šuo atrodys kitaip!

Patarimai

Maudydami šunį antkaklį sumirkykite LABAI KARŠTU vandeniu.

Perspėjimai

Maudydami šunį nenaudokite žmonėms skirtų šampūnų, net jei tai kūdikiams skirtas šampūnas. Kai kuriems šunims jis gali būti toksiškas. Perskaitykite ant šunims skirto šampūno, kondicionieriaus ir kvepalų pakuotės priklijuotą etiketę!

Nežinote? Klauskite!