Kaip išskalbti savo mikropluoštinį audinį?

Tam, kad išskalbtumėte savo mikropluoštinį audinį, panardinkite jį šiltame, muiluotame vandenyje. Švelniai trinkite audinį, kol jį mirkote (tik ne per stipriai).

Po mirkymo leiskite audiniui išdžiūti gryname ore. Jeigu labai skubate, galite džiovinti audinį džiovintuvu. Nevalykite ekrano audiniu, kol jis nebus visiškai sausas.

Patarimai

Jei norite ir toliau apsaugoti savo prietaisą, galite įsigyti apsaugą nuo įbrėžimų, taip pat žinomą kaip ekrano apsaugą. Tai plėvelės sluoksnis, kuris apsaugo ekraną nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl kasdieninio mobiliojo telefono naudojimo.

Jeigu įmanoma, įsigykite dėklą mobiliajam telefonui, kuris apsaugotų prietaisą nuo dužimų ar įbrėžimų.

Jeigu Jūs neturite mikropluoštinio audinio ir būtinai turite nuvalyti ekraną, medvilninis audinys ar marškinėlių kampas gali būti puikus išgelbėtojas skubioje situacijoje.

Audinį, kuriuo valote liečiamą ekraną, laikykite geromis švariomis sąlygomis. Plaukite reguliariai tam, kad galėtumėte švariai nuvalyti nešvarumus, nusėdusius ant ekrano.

Įmanoma įsigyti ekrano valymo komplektus. Dažnai tai yra minkštos lanksčios šluostės. Tačiau tai gali būti papildomos išlaidos. Dažnai šios priemonės nebūna vertos savo kainos, tad, prieš pirkdami, gerai jas patyrinėkite.

Įspėjimai

Valydami nespauskite ekrano per stipriai, kad nepažeistumėte ekrano.

Niekada nenaudokite tirpalo, kurio sudėtyje yra amoniako, liečiamo ekrano valymui, jei gamintojas nepatvirtino, jog amoniakas prietaisui žalos nekelia. Paprastai, amoniakas gali sugadinti ekraną.

Venkite purkšti skystį ar vandenį tiesiai ant ekrano; tokiu atveju skystis gali įsilieti į prietaisą ir visiškai jį sugadinti. Visada purkškite skystį ant mikropluošto, stenkitės nuvalyti skysčio perteklių ir šluostykite ekraną.

Valydami ekraną, stenkitės jo nešlifuoti ir vengti visų šlifuojančių medžiagų.

Niekada netaikykite spjaudymo ir trynimo metodo ekrano valymui. Tai tik sukels nešvarumus ant Jūsų ekrano, kuriuos vėliau privalėsite valyti.

Niekada nenaudokite popierinių rankšluosčių ar popierinių servetėlių. Jų sudėtyje yra medienos skaidulų, kurios paliks įbrėžimus ant kiekvieno ekrano. Iš pirmo žvilgsnio galite nepastebėti įbrėžimų, tačiau su laiku atkreipsite dėmesį į tai, kad Jūsų ekranas atrodo šiek tiek dulsvas ir miglotas.

Izopropilo alkoholis yra pats geriausias pasirinkimas televizorių, kompiuterių ar mobiliųjų telefonų valymui. Jis nepalieka jokių pėdsakų ar ženklų. Izopropilo alkoholį parduoda kiekvienas chemikas. Šį alkoholį jie naudoja kiekvieno naujo kompiuterio pergabenimui.

Nežinote? Klauskite!