Yra keli geri būdai, kaip panakinti blogus kvapus iš mikrobangų krosnelės. Galite naudoti actą, citrinų sultis, kepimo sodą, ar netgi vanilės ekstraktą. Sumaišykite pasirinktą indigrientą vandens dubenyje ir įdekite į mikrobangų krosnelę. Užvirinkite vandenį ir išėmus išvalykite krosnelę muiluotu vandeniu.

Žemiau pateiktos detalesnės instrukcijos:

Actas

Pirmas būdas:

  • Išmaišyti vandens dubenelyje 5 arbatinius šaukštelius baltojo acto ir įdėti į mikrobangų krosnelę. Pakaitinti mišinį šešias minutes, didžiausiu galingumu ir palikti vienai valandai viduje. Praėjus vienai valandai, vieką kartą viską išvalyti muiluotu vandeniu ir vieną kartą švariu vandeniu.

Antras būdas:

  • Palikti dubenėlį baltojo acto mikrobangų krosnelėje, jos neįjungiant. Laikyti dubenėlį viduje, kol kvapai išnyks. Galiausiai, kaip įprasta – viską išvalyti.
Citrinų sultys.
  • Įmaišyti 6 arbatinius šaukštelius citrinų sulčių dubenėlyje vandens. Įdėti dubenėlį į mikrobangų krosnelę ir kaitinti didžiausiu galingumu šešias minutes. Leisti dubenėliui pabūti krosnelės viduje vieną valandą, bei kaip įprasta – viską išvalyti.
Vanilė
  • Įmaišyti 5 arbatinius šaukštelius vanilės ekstrakto į dubenėlį vandens, bei kaitinti mikrobangų krosnelėje kol vanduo užvirs. Išjungti kaitinimą, bei palikti dubenėlį krosnelės viduje vienai valandai.
Kepiamoji soda
  • Įmaišykite 6 arbatinius šaukštelius kepiamųjų miltelių į dubenį vandens. Pakaitinkite orkaitėje šešias minutes aukščiausiu galingumu, bei palikite dubenėlį viduje vienai valandai.

Įspėjimai

Niekada nedėkite metalinių daiktų į mikrobangų krosnelę, nes tai gali sukelti gaisrą.
Jeigu užvirinote mikrobangų krosnelėje vandenį, palaukite bent kellias minutes prieš atidarant dureles, nes galite apsideginti.

Nežinote? Klauskite!